Американська мрія: як купити першу нерухомість в США

Аудіокнига — Покрокова інструкція, як купити нерухомість в США

Перша практична книга українською мовою для іммігрантів у США

Ця аудіокнига — це інструкція та путівник, призначені допомогти українцям не лише придбати свою першу нерухомість у США, а й здобути вищий соціальний статус і впевненість у собі в новій країні.


Автори курсу

Андрій Бойчук — інтернет-маркетолог, інвестор у нерухомість і засновник Immigrant Porada — онлайн-платформи для українців у США. Він любить ділитися з людьми тим, що випробував на власній шкірі, аби люди могли швидше досягти успіху і уникнути помилок, крізь які він сам пройшов. Його життєве гасло: “Teach everything you know” — “Навчайте всього, чого знаєте”.

Світлана Маліннікова — ліцензований агент з продажу нерухомості в штаті Нью-Йорк, інвестор і менеджер нерухомості. Світлана обожнює показувати людям будинки, знаходити клієнтам їхній “dream house” і допомагати їм проходити крізь увесь процес купівлі. Суперсила Світлани - її турбота і відданість клієнтам. Аби досягти їхніх цілей, вона готова зробити все можливе і неможливе.

Типові запитання


Чи можна слухати аудіокнигу офлайн?
Так! Для цього просто завантажте програму Teachable на телефон, введіть дані свого профілю і завантажуйте матеріали, щоб слухати їх офлайн.
Чи можна придбати паперову чи електронну версію книги?
Так! Усі деталі можете знайти на сайті iporada.com/book
Що робити, якщо книга мені не сподобається?
Жодних ризиків — гарантія повернення коштів! Якщо ви купите книгу, та після прочитання її ви не отримаєте потрібної інформації про покупку житла в США, я поверну кошти в повному обсязі. Без жодних додаткових питань. Гарантія дійсна на все життя, часові ліміти відсутні.

Розпочніть уже зараз!